F DUR Jazzband

Sun Mar 11 00:00:00 CET 2018 Sun Mar 11 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Madagaskar - cestovatelská beseda

Mon Mar 12 00:00:00 CET 2018 Mon Mar 12 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Dundee & Friends (pop-blues)

Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Magdaléna Malaníková & The Same Old Story

Sat Mar 17 00:00:00 CET 2018 Sat Mar 17 00:00:00 CET 2018
+ host Katka Mrlinová www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

AG FLEK (folkrock)

Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Jiří Schelinger revival

Sat Mar 24 00:00:00 CET 2018 Sat Mar 24 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

René Matlášek (ostravský písničkář)

Sun Mar 25 00:00:00 CET 2018 Sun Mar 25 00:00:00 CET 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Nový Zéland - cestovatelská beseda

Mon Mar 26 00:00:00 CEST 2018 Mon Mar 26 00:00:00 CEST 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Darrock (rock/metal s valašskými texty)

Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Vodopád (country & bluegrass)

Wed Mar 28 00:00:00 CEST 2018 Wed Mar 28 00:00:00 CEST 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa

Michal Šindelář Trio (rock'n'roll)

Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program březen 2018 - Zelenáčova šopa