Na této stránce Vás pravidelně seznámíme s novinkami na Plakátovně.

Nabídka na výlepové kampaně po celé ČR!

27.2.2012

Nově zajišťujeme se společností PLAKÁT s.r.o. fyzický výlep plakátů po celé ČR za zvýhodněných podmínek. Jste-li našim partnerem a plánujete-li vylepovat plakáty i mimo Vaše město, kontaktujte nás. My Vám určitě pomůžeme!

Vstupenky na akce? Není problém...

1.9.2011

Oznamujeme našim uživatelům, že od 1.9.2011 jsme spustili spolupráci s portálem . A na co se můžete těšit? Například na spousty nových akcí v regionech po celé ČR, ale také samozřejmě na možnost on-line zakoupení vstupenky na Vaši oblíbenou akci!

Více místa pro Vaše plakáty!

25.5.2011

Ano, je to tady. Zvětšili jsme hlavní zeď! Od této chvíle více plakátové mozaiky na Vašich větších monitorech!

Noví partneři, nové regiony!

28.4.2011

Už jste si všimli? Poslední dobou se na Plakátovně můžete těšit na stále více a více plakátů! Můžou za to zejména naši dva noví partneři – Meníčka.cz a Plakát s.r.o.. Dozvíte se tak nejen o akcích ve Vašich oblíbených hospůdkách, ale můžete se také podívat na polepenou zeď pro Brno a okolí.

Zadejte Váš plakát ještě rychleji!

8.4.2011

Vylepšili jsme pro Vás vylepovací formulář tak, aby Vám zadání plakátu zabralo ještě méně času než doposud! Vylepte u nás Váš plakát a přesvědčte se sami.

Partnerská stránka

6.1.2011

Připravili jsme pro Vás novou sekci webu s informacemi o možné spolupráci. Zároveň zde uvádíme i seznam našich partnerů a spolupracujících organizací. Přes odkaz na “reklamní proužky” ve spodní části se dostanete na stránku, ze které si jednoduše stáhnete naše logo, které můžete použít jako odkaz na svých stránkách. Pokud vám stanovené rozměry nevyhovují, nebo pokud coby potenciální partner postrádáte cokoliv jiného, tak se nebojte nás kontaktovat, rádi vám informace i vše ostatní doplníme.

Nové, přehlednější ovládání

29.12.2010

Přinášíme Vám pár novinek v úpravě vzhledu a ovládání stránek, od kterých si slibujeme ještě jednodušší práci s hledáním plakátů a orientací na stránkách.

Ode dneška už snadno poznáte nové plakáty

5.12.2010

Plakáty stále přibývají, plakátovna se stává čím dál více populárnější. Proto jsme pro Vás označili každý nový plakát nálepkou nový. Dozvíte se tak snadněji, jaké plakáty od Vaší poslední návštěvy přibyly.