Datum: Dnes

cyklus pořadů

Středa 9.1.2019 – Středa 4.12.2019
Hudební akademie

přednášky

Čtvrtek 31.1.2019 – Čtvrtek 12.12.2019
Akademie III. věku

výstava

Pátek 3.5.2019 – Sobota 30.11.2019 17:00 – 00:00
Výstava obrazů

Myslivost - současnost a minulost

Sobota 8.6.2019 – Neděle 27.10.2019
Myslivost

Nabídka sportu

Sobota 15.6.2019 – Úterý 31.12.2019
Sportuj v Olomouci

Soutěž VKV - junior

Pátek 28.6.2019 – Sobota 30.11.2019
Vyfoť se na věži zámku a vyhraj značkový cyklopočítač!
Soutěž VKV - junior

Na skok do pravěku!

Úterý 2.7.2019 – Neděle 3.11.2019
Interaktivní výstava věnovaná období pravěku na Valašsku.
Na skok do pravěku!

Konopí

Pátek 5.7.2019 – Neděle 10.11.2019
Výstava o dřívějším i současném využití konopí.
Konopí

výstava

Neděle 1.9.2019 – Středa 30.10.2019
Finsko

Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomez

Pátek 6.9.2019 – Úterý 12.11.2019
Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí

Petr Hajdyla

Středa 11.9.2019 – Pátek 8.11.2019
Vernisáž 11.9.2019 18:00
Petr Hajdyla

Ivan Jakeš

Čtvrtek 12.9.2019 – Neděle 27.10.2019
Ivan Jakeš

Nová divadla M-klub

Sobota 21.9.2019 – Středa 22.4.2020
Nová divadla M-klub

Valašsko 2019

Sobota 21.9.2019 – Úterý 31.12.2019
Valašsko 2019

Akademie volného času 2019

Pondělí 23.9.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Akademie volného času 2019

Pár květin z Jeseníků

Sobota 28.9.2019 – Neděle 17.11.2019
Sárka Nesvadbová
Pár květin z Jeseníků

program kin

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
program kin ve Zlíně

Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Kino Valmez

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Kino Valmez

Zámek Lešná u Valašského Meziříčí - programová nabídka říjen - prosinec 2019

Úterý 1.10.2019 – Úterý 31.12.2019 09:00 – 23:59
zámek Lešná - 4. kvartál Nový

výstava

Čtvrtek 3.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Badurová

Absolventi

Čtvrtek 3.10.2019 – Neděle 27.10.2019
Zdeněk Trefil

Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Pondělí 7.10.2019 – Neděle 3.11.2019
Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Podzimní jazz bluesové dny

Úterý 8.10.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Podzimní jazz bluesové dny

přednášky

Středa 16.10.2019 – Středa 13.11.2019
Numismatici

Procházka planetární stezkou - říjen

Středa 23.10.2019
Procházka planetární stezkou - říjen

Datum: Zítra

cyklus pořadů

Středa 9.1.2019 – Středa 4.12.2019
Hudební akademie

přednášky

Čtvrtek 31.1.2019 – Čtvrtek 12.12.2019
Akademie III. věku

výstava

Pátek 3.5.2019 – Sobota 30.11.2019 17:00 – 00:00
Výstava obrazů

Myslivost - současnost a minulost

Sobota 8.6.2019 – Neděle 27.10.2019
Myslivost

Nabídka sportu

Sobota 15.6.2019 – Úterý 31.12.2019
Sportuj v Olomouci

Soutěž VKV - junior

Pátek 28.6.2019 – Sobota 30.11.2019
Vyfoť se na věži zámku a vyhraj značkový cyklopočítač!
Soutěž VKV - junior

Na skok do pravěku!

Úterý 2.7.2019 – Neděle 3.11.2019
Interaktivní výstava věnovaná období pravěku na Valašsku.
Na skok do pravěku!

Konopí

Pátek 5.7.2019 – Neděle 10.11.2019
Výstava o dřívějším i současném využití konopí.
Konopí

výstava

Neděle 1.9.2019 – Středa 30.10.2019
Finsko

Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomez

Pátek 6.9.2019 – Úterý 12.11.2019
Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí

Petr Hajdyla

Středa 11.9.2019 – Pátek 8.11.2019
Vernisáž 11.9.2019 18:00
Petr Hajdyla

Ivan Jakeš

Čtvrtek 12.9.2019 – Neděle 27.10.2019
Ivan Jakeš

Nová divadla M-klub

Sobota 21.9.2019 – Středa 22.4.2020
Nová divadla M-klub

Valašsko 2019

Sobota 21.9.2019 – Úterý 31.12.2019
Valašsko 2019

Akademie volného času 2019

Pondělí 23.9.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Akademie volného času 2019

Pár květin z Jeseníků

Sobota 28.9.2019 – Neděle 17.11.2019
Sárka Nesvadbová
Pár květin z Jeseníků

program kin

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
program kin ve Zlíně

Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Kino Valmez

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Kino Valmez

Zámek Lešná u Valašského Meziříčí - programová nabídka říjen - prosinec 2019

Úterý 1.10.2019 – Úterý 31.12.2019 09:00 – 23:59
zámek Lešná - 4. kvartál Nový

výstava

Čtvrtek 3.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Badurová

Absolventi

Čtvrtek 3.10.2019 – Neděle 27.10.2019
Zdeněk Trefil

Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Pondělí 7.10.2019 – Neděle 3.11.2019
Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Podzimní jazz bluesové dny

Úterý 8.10.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Podzimní jazz bluesové dny

přednášky

Středa 16.10.2019 – Středa 13.11.2019
Numismatici

VANUA2 (opět v Šopě)

Čtvrtek 24.10.2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program říjen 2019 - Zelenáčova šopa

Datum: Tento týden

cyklus pořadů

Středa 9.1.2019 – Středa 4.12.2019
Hudební akademie

přednášky

Čtvrtek 31.1.2019 – Čtvrtek 12.12.2019
Akademie III. věku

výstava

Pátek 3.5.2019 – Sobota 30.11.2019 17:00 – 00:00
Výstava obrazů

Myslivost - současnost a minulost

Sobota 8.6.2019 – Neděle 27.10.2019
Myslivost

Nabídka sportu

Sobota 15.6.2019 – Úterý 31.12.2019
Sportuj v Olomouci

Soutěž VKV - junior

Pátek 28.6.2019 – Sobota 30.11.2019
Vyfoť se na věži zámku a vyhraj značkový cyklopočítač!
Soutěž VKV - junior

Na skok do pravěku!

Úterý 2.7.2019 – Neděle 3.11.2019
Interaktivní výstava věnovaná období pravěku na Valašsku.
Na skok do pravěku!

Konopí

Pátek 5.7.2019 – Neděle 10.11.2019
Výstava o dřívějším i současném využití konopí.
Konopí

výstava

Neděle 1.9.2019 – Středa 30.10.2019
Finsko

Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomez

Pátek 6.9.2019 – Úterý 12.11.2019
Výtvarné ohlédnutí II. - výstava Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí

Petr Hajdyla

Středa 11.9.2019 – Pátek 8.11.2019
Vernisáž 11.9.2019 18:00
Petr Hajdyla

Ivan Jakeš

Čtvrtek 12.9.2019 – Neděle 27.10.2019
Ivan Jakeš

Nová divadla M-klub

Sobota 21.9.2019 – Středa 22.4.2020
Nová divadla M-klub

Valašsko 2019

Sobota 21.9.2019 – Úterý 31.12.2019
Valašsko 2019

Akademie volného času 2019

Pondělí 23.9.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Akademie volného času 2019

Pár květin z Jeseníků

Sobota 28.9.2019 – Neděle 17.11.2019
Sárka Nesvadbová
Pár květin z Jeseníků

program kin

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
program kin ve Zlíně

Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Program Domu kultury Uherský Brod - říjen 2019

Kino Valmez

Úterý 1.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Kino Valmez

Zámek Lešná u Valašského Meziříčí - programová nabídka říjen - prosinec 2019

Úterý 1.10.2019 – Úterý 31.12.2019 09:00 – 23:59
zámek Lešná - 4. kvartál Nový

výstava

Čtvrtek 3.10.2019 – Čtvrtek 31.10.2019
Badurová

Absolventi

Čtvrtek 3.10.2019 – Neděle 27.10.2019
Zdeněk Trefil

Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Pondělí 7.10.2019 – Neděle 3.11.2019
Výstava Země očima dětí a fantazie 2019

Podzimní jazz bluesové dny

Úterý 8.10.2019 – Čtvrtek 28.11.2019
Podzimní jazz bluesové dny

přednášky

Středa 16.10.2019 – Středa 13.11.2019
Numismatici

Procházka planetární stezkou - říjen

Středa 23.10.2019
Procházka planetární stezkou - říjen

VANUA2 (opět v Šopě)

Čtvrtek 24.10.2019
www.sopa.cz, tel. 603 240 882
Program říjen 2019 - Zelenáčova šopa

Strašidelný zámek

Pátek 25.10.2019 – Sobota 26.10.2019 16:00 – 19:00
Akce pro rodiny s dětmi proběhne v pátek 25. října (16:00–19:00 hodin) a sobotu 26. října (10:00–19:00 hodin).
Strašidelný zámek Nový

Slam poetry

Pátek 25.10.2019 19:00
Slam poetry

Konopný den

Sobota 26.10.2019 15:00 – 18:00
Věděli jste, že konopí může léčit, šatit, živit, zahřát nebo že se z něj dá postavit dům či vyrobit ekologický plast? Přijďte na Konopný den, kde se vše dozvíte.
Konopný den Nový

Boy Wonder

Sobota 26.10.2019 20:00
Boy Wonder

Vzpomínka na Bohumila Peroutku

Neděle 27.10.2019 15:00 – 17:00
Vzpomínková akce k 50. výročí tragického úmrtí bývalého ředitele a odborného pracovníka Vlastivědného ústavu Vsetín Bohumila Peroutky.
Vzpomínka na Bohumila Peroutku Nový